Puidu lihvimisel tekkiva tolmu kaitseks soovitame kasutada 3M 9312 seerianumbriga 3-paneeliga kokku volditavat tolmumaski (respiraatorit). Need tolmumaskid kaitsevad peene tolmu eest, mille osakeste läbimõõt on suurem kui 0,5 mikronit.

3M 9312 seerianumbriga tolmumaskid asetuvad mugavalt näole, neil on väike hingamistakistus, samuti ei vaja nad hooldust. Hermeetilisuse tagavad kahe paelaline kinnitus, vahtplastist ninatihend ja alumiiniumist ninaklamber. Peapaelad (3M 9312 seerianumbriga tolmumaski peapaelad on kollased) hoiavad konstantset survet ja tagavad maski tiheda asetuse sõltumata peaümbermõõdust. Tänu pehmest materjalist vooderdusele on tolmumaski kontakt nahaga meeldiv ja tolmumaski mugav kanda. Tolmumaskid on pakitud ühekaupa, mis väldib nende saastumist säilitamise ajal.

3M 9312 seerianumbriga tolmumaski kaitsetegur on 4 x OEL (Occupational Exposure Limit – töökeskkonna lubatud maksimaalne saastetase) ja tõhusus 78%. Koos hingamisklapiga on tolmumaski kaal 15 grammi. Klapp teeb väljahingamise lihtsaks ja laseb niiskel õhul maski seest väljuda. Sellise tolmumaski kandmine võimaldab töökaaslastega suhelda ning töövaheaegadel on tolmumaski lihtne kokku voltida.

3M 9312 seerianumbriga tolmumaski hind on 1.79 EUR/tk. Pakendis on 10 tk. ja pakendatud kastis 120 tk. Kuu toote allahindlus on 10%.

Ennekõike tuleb seda tolmumaski õppida õigesti kasutama:

3M9312

Kasutage seda tolmumaski ruumis, kus on küllaldaselt hapnikku organismi elutegevuseks. Ärge kasutage tolmumaski, kui õhu saastumistase on otseselt ohtlik tervisele ja elule. Vahetage tolmumask uue vastu ja visake vana minema, kui see on saanud kahjustada või kui hingamistakistus muutub liiga suureks, samuti töövahetuse lõppedes.

Uudsed volditavad 3M 9312 seerianumbriga tolmumaskid on kerged, tõhusad, mugavad ja hügieenilised kaitsevahendid.

KÜSI PAKKUMIST