Meie koostööpartnerid

NastroflexlogoGrincologomin

Nastroflex S.p.A. hoiab maailmas liidripositsiooni kaetud abrasiivide tootmises pehmetel alustel. Tema tooted on suunatud põhiliselt puidu-, mööbli- ja metallitööstusesse, aga neid kasutatakse ka mujal tööstustes nagu naha, tekstiili, autotööstus jt. Üle 40 aasta on aktiivselt tegutsetud selles valdkonnas. Kui algul oli ettevõtte ainult abrasiivide konverteerija, siis peale kaubamärgi Grinco omandamist, omandati võimekus juba ise toota. Peale Crocodile kaubamärgi omandamist lisandusid veel vajalikud patendid keemia valdkonnas. Selline tegutsemine ongi Nastroflex S.p.A. viinud üheks maailma juhtivamaks abrasiivtoodete tootjaks.

Kasutades abrasiive saab luua kujundeid ülima täiuslikkusega ning jäljendades loodust ja ammutades loodusest inspiratsiooni saab luua uusi tehnoloogiad.

Nastroflextootekataloog

Vaata Nastroflexi veebilehte

UURI LÄHEMALT
Unosandlogomin

Unosand UK Ltd. toodab kõiki tüüpi harjasid lihvimise- ja vahelihvimise jaoks ning müüb lihvmasinaid. Üle 40 aasta kogemusi abrasiividega viimistlemisel annab Unosand UK Ltd. tiimile võimalused pakkuda unikaalseid lahendusi selles valdkonnas. Lisaks nende ribasüsteemid, mis integreeruvad paljude maailma juhtivate lihvimis- ja vahelihvimissüsteemidega.

Võtke ühendust ja laske optimeerida oma tootmise lihvimissüsteemid!

Unosandtootekataloog

Vaata Unosandi veebilehte

UURI LÄHEMALT
Gibbssandtechlogo
Quickwoodlogo

Kaubamärgi Quickwood alla on koondunud maailma suurim valik lihvimis- ja vahelihvimismasinaid. Gibbs Sandtech Ltd. võime teenindada ühtmoodi nii väikesi kui suuri kliente, on teinud temast ühe arvestatava ettevõtte, kellega on hea koostööd teha. Samas nende võime pakkuda standardseid ja ainulaadseid lihvimismasinaid, mis sobivad kliendi nõudmistega, sunnib neid pidevalt arenema

ja aitab tipus püsida.

Quickwoodtootekataloog

Vaata Gibbs Sandtechi veebilehte

UURI LÄHEMALT
Hakanssonlogomin

Juba üle 125 aasta on Rootsis Amalis tegeletud karastatud hambaga painduvate lintsaelintide tootmisega puidu-, metalli -ja toiduainete tööstuse tarvis, eesmärgiga muuta lõikamine lihtsaks. Hakansson Sagblad AB on keskendunud tootmise kõrgele tehnilisele tasemele, lõikamise ökonoomsusele ja tippkvaliteedile. Iga päev tarnitakse oma tooteid üle kogu maailma. Kliendid peaksid tunnetama, et Hakansson Sagblad AB on parim võimalik partner toodete töökindluse, pika eluea, konkurentsivõimeliste hindade ja õigeaegsete tarnetega.

Te võite alati neid usaldada!

Hakanssontootekataloog

Vaata Hakanssoni veebilehte

UURI LÄHEMALT
MoraknivlogominFrostslogomin

Juba üle 125 aasta on Rootsis Moras valmistatud nuge, mida inimesed kasutavad üle kogu maailma. Mora noast on saanud üks Rootsi tuntumaid sümboleid nagu on punane puuhobune või Vasaloppet’i maraton. Väärtustades ajalugu, traditsioone, eelmiste ja praeguste meistrite professionaalseid teadmisi ja oskusi ning kaasaegset tehnoloogiat, toodetakse tippkvaliteediga nuge erinevate eluvaldkondade jaoks. Teravus, tugevus, paindlikkus, pikk eluiga ja kõrgetasemeline kvaliteet – need on kõik need positiivsed argumendid, mis annavad Mora nugadele eelised konkurentide ees ja mis muudavad

Mora noad loomulikuks osaks Teie kutsealal Teie igapäevatöös! Mora noad on tuntud ka kaubamärgi Frosts all.

Moraknivtootekataloog

Vaata Moraknivi veebilehte

UURI LÄHEMALT