Meie ettevõtte lugu

Tooltech OÜ alustas oma tegevusega 2010 aastal. Ettevõte on piisavalt nii suur, et säilib paindlikkus ja individuaalne lähenemine kliendile. Tooltech OÜ müüb abrasiivmaterjale ja tööriistu puidu-, metalli-, plastiku- ja muu materjali töötlemiseks. Samas pakutakse koos toodetega oma kogemusi ja teadmisi (mida on juba üle 25 aasta) nõustamise näol samas valdkonnas, eesmärgiga kliendi abistamine neile sobiva lahenduse leidmisel.

Tootevalikusse kuuluvad järgmised mainekad brändid: Nastroflex S.p.A. (lihvmaterjalid), Unosand UK Ltd. (lihvimistarvikud, lihvimismasinad jm. abivahendid), Gibbs Sandtech Ltd. (lihvimistarvikud, viimistlusvahendid jm. abivahendid), Hakansson Sagblad AB (lintsaelindid), Morakniv AB (mitmesugused noad) jt. brändid. Koostööpartnerid on erinevatest riikidest tootjafirmad, kes on tunnustatud kogu maailmas ja kus toimub pidev tootearendus. Hea koostöö nendega lubab tagada kiire ja õigeaegse tarne klientidele. Toodete sortiment on parajalt lai. Tooted on kvaliteetsed ja oma hinna väärilised.

Tooteid ostavad ja kasutavad mööblitootjad, puidutöötlejad, metalli- ja plastikutöötlejad, toiduainetetööstused, õppeastutused, koolituskeskused, käsitöömeistrid, edasimüüjad jpt.

 

VÕTA ÜHENDUST
Hello, it's me
rohelisepunktilogo2

Tooltech OÜ kuulub Eesti Taaskasutusorganisatsiooni (ETO). Vaata ETO veebilehte

puiduklastrilogo

Tooltech OÜ on Kagu-Eesti Puiduklastri toetaja liige. Vaata Puiduklastri veebilehte