Käesolevaga tutvustame kõige täiuslikumat suruõhu ekstsentriklihvijat Dynorbital Extreme. Dynorbital Extreme iseloomustavad suur võimsus ja ühtlane kiirus, mis koos võimaldavad kiirelt ja usaldusväärselt saavutada soovitud viimistluse. Samas ergonoomiline disain võimaldab nii parema – kui vasakukäelistel operaatoritel töötada kogu päeva ohutult ja mugavalt.

Ekstreemne võimsus: Dynorbital Extreme uus mootori disain tähendab kõige paremat võimsuse ja kaalu suhet ning samas see võimendab vähem hõõrdumist. Uus mootori disain tähendab veel kõige ühtlasema kiirususega töötamist koormuse all ehk siis töötamist 92% ulatuses hinnatud tööriista kiirusest, milleks on 12 000 p/min.

Ekstreemne mugavus: Dynorbital Extreme ergonoomiline disain tähendab eelkõige mugavat integreeritud randmetuge ja pehmet haaret operaatori jaoks. Süvistatud kiiruselüliti ellimineerib kõik survepunktid operaatori peopesas.

Ekstreemne jõudlus: Dynorbital Extreme’ga on võimalik saavutada hea viimistlus väiksema ajakuluga. Selle patendeeritud lihvtallad on tänu väiksemale kaalule madalama vibratsiooniga. Dynorbital Extreme valmistamiseks kasutatud kõrgekvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse ja pikaealisuse.

Dynorbital Extreme on saadaval 12 mudelit. Mudelid jagunevad võnke amplituudi, tolmu äratõmbe ja lihvtalla läbimõõdu järgi järgmiselt: võnkeamplituudiga 2,5 mm või 5 mm; tsentraalse äratõmbega või äratõmme puudub; lihvtallaga kas Ø150 mm või Ø125 mm. Kuna tegemist on universaalse lihvtallaga, siis kasutatavatel lihvkettastel pole aukude asetusel olulist tähtsust. Kasutada võib traditsioonilisi, kauakestvaid või võrgust lihvkettaid karedustega vahemikus P40 – P5000.

Sõltuvalt lihvmasina lisavarustuse komplekteeritusest, kuulub Dynorbital Extreme hinnaklassi kuni 370 EUR. Kuu toote allahindlus on 10%.

Dynorbital Extreme iseloomustavad võimsus, mugavus ja jõudlus!

Tehnilinenipp
KÜSI PAKKUMIST