Morakniv on välja töötanud uue sakilise servaga ujuva noa avameretööstuse tarbeks, millel on läbimõeldud omadused ja mis muudavad selle ideaalseks mitmesugustele tegevustele vees ja väljaspool vett.

See on esimene katsetus uuest käepidemete tehnoloogiast, millel on korgist ümbritsetuna hästi märgatavast oranžist polümeertuum tagades, et nuga mitte ainult ei hõljuks vees, vaid on ka kergesti leitav, kui see vette kukub. Ergonoomiline käepide tagab mugava ja turvalise haarde niisketes või kuivades tingimustes ning ei juhi külma. Õhuke sakilise servaga roostevabast terasest tera on spetsiaalselt ette nähtud köie, nailoni, võrgu ja muude kiudude lõikamiseks, ümardatud otsaga ja tugeva sõrmekaitsega, et vältida vigastusi.

Noatupp on valmistatud samast hästi märgatavast oranžist polümeerist ja seda on lihtne ühendada vöö, seljakoti või päästevesti külge klambri abil. Noatupel on ka nutikas nupp, mis võimaldab kasutajal ühendada mitu erinevat Morakniv’i nuga omavahel sõltuvalt kasutaja eelistustest.

Tootenimetussakilise servaga ujuv nuga
Netokaal83 gr
Brutokaal91 gr
Tera paksus1,4 mm
Tera pikkus96 mm
Noa pikkus235 mm
Tera materjalroostevaba teras
Käepideme materjal ja värvusnaturaalne kork
Noatupe materjal ja värvushästi märgatav oranž polümeer

Sakilise servaga ujuva noa hind on 24.00 EUR. Kuu toote allahindlus on 10%.

Sakilise servaga ujuv, väga kerge nuga sobib meremeestele, kaluritele, sõudjatele, purjetajatele ja teistele veespordiharrastajatele. Sakilise servaga ujuv nuga on osa Sinust ja Sinu meremeheelust

KÜSI PAKKUMIST