Puidutööstusele, erinevate tööoperatsioonide jaoks, on Quickwood väljatöötanud modullaarsed ossilleerivad harjaskettad, mida on võimalik kombineerida erinevate harjas- ja lihvimissüsteemidega, et tulemuseks saavutada väga hea lõppviimistlus isegi raskete pindade ja profiilide puhul.

QN seeria vanutamisharjad koosnevad 125 mm läbimõõduga 12 mm paksusest plastikust südamikust, mis võimaldab hõlpsasti sisestada 18/24 komplekti harjaseid soovitud materjalist soovitud pikkusega. Harjastena kasutatakse tynex kiudu, mis vanutamise efekti saavutamiseks peavad olema jämeda karedusega. Vanutamisharjaste plastikust südamikke valmistatakse punase ja sinise värvusega. Nimetatud värvustega harjaskettad liidetakse spindlile üksteise kõrvale vaheldumisi (punane ja sinine) koos vaheketastega kuni moodustub vajalik laius otsaflantside vahele. Harjasketaste vajadus arvutatakse järgmiselt: spindel (mm)  – otsaflantsid (20 mm) / harjaskettaste paksus (  12 mm).

Tynex kiust harjased on parimad pehmete puuliikide (nagu mänd, kuusk jt.) töötlemisel. Kõvemate puuliikide ( nagu tamm, saar jt.) töötlemisel oleks vajalik kasutada teraskiust harjasid. Tynex kiust harjaste kasutamise korral ei ole lihvimine enne viimistlemist enam vajalik, kuna nende harjaste küljes on ka abrasiivsed osakesed.  Teraskiust harjaste kasutamise korral on  vajalik lihvimine (karedusega P180) enne viimistlemist.

Kuu tootena pakume trelliga kasutamiseks järgmist QN seeria vanutamisharjaste komplekti, kuhu  kuuluvad: QN tynex kiust harjaskettad 3 tükki, QS vahekettad 2 tükki ja Hobby Head F3 (spindel) puurile 1 tükk. Komplekti hind on 130.00 EUR. Kuu toote allahindlus on 10%.

QN SEERIA VANUTAMISHARJAD
Harjasketta paksus 12 mm
Harjasketta siseläbimõõt 125 mm
Harjasketta välisläbimõõt (standard) 270 mm
Siseava läbimõõt Ø30 – Ø32 – Ø50 (kuuskant)
Harjasketta kaal 70-100 g
Soovitatav kiirus 500 – 1500 p/min
QN seeria harjaskettad tuleb paigalada koos QS seeria vaheketastega spindlile ülemise/alumise otsaflantsi vahele

Kasutades Quickwoodi QN seeria vanutamisharjaseid saab puidule anda omanäolisema ja  huvitavama pinna.

KÜSI PAKKUMIST