Nihik ehk supler on seade, mis võimaldab mõõta pikkust, läbimõõtu ning sügavust. Mõõtehaarad võimaldavad mõõta ka siseläbimõõtu. Aukude sügavuse mõõtmiseks on liikuv haar varustatud vardaga.

Mõõtmiseks asetatakse katsekeha, vastavalt soovitud mõõdule, mõõtehaarade vahele. Haarad lükatakse tihedalt vastu katsekeha ning loetakse näit. Digitaalsete nihikute puhul saab näidu lugeda otse ekraanilt.

Digitaalne nihik Limit 150 mm on valmistatud roostevabast terasest. Nihik on nelja funktsiooniline, mida saab kasutada järgmisteks mõõtmisteks: välismõõtmine, sisemõõtmine, sügavusmõõtmine ja kõrgusmõõtmine. Lisaks saab nihikut kasutada ka märgistamiseks. Nihikul on nullimise nupp,  automaatne väljalülitus 2 min. pärast ja nihikut tarnitakse karbis. Nihikut on võimalik saada ka kalibreerituna.

Digitaalse nihiku Limit 150 mm  hind on 40.00 EUR. Kuu toote allahindlus on 10%.

Limit 150 mm
Jaotus (näit) 0,01 mm; ümberlülitatav: mm või tollid
Täpsus; tolerans +0,02+0,00005xL mm; DIN862
Mõõtepikkus; haarade (välis)pikkus; numbrite kõrgus 150 mm; 40 mm; 8 mm
Töötemperatuur; säilitustemperatuur +5 … 40ºC; -10 … 60ºC
Patarei 3V, CR2032. Eluiga 1 aasta pideva kasutamise korral ja 2 aastat tavalise kasutuse korral. Eemaldada patarei, kui nihikut ei kasutata pikka aega.
Hooldus Vältige kokkupuudet igasuguste vedelikega, pingega ühendust, magnetväljasid, elektrilööke jne. Kasutage kuiva rätikut puhastamiseks. Määrige metallosasid õliga garanteerimaks head funktsioneerimist ja rooste vältimist.
Tõrked Vilkuvad numbrid – madal pinge, vahetage patarei.

Puudub näit – madal pinge või halb ühendus. Vahetage patarei või puhastage patereid või hoidjat ning veenduge, et patarei ei oleks tagurpidi.

Fikseeritud numbrid – juhuslikud häired. Võtke patarei välja ja asetage tagasi umbes 2 minuti pärast.

Digitaalne nihik Limit 150 mm on usaldusväärne ja kindel mõõteriist!

Limit4funktsiooniestLimitDIN862est
KÜSI PAKKUMIST