Lihvimine on puit-, metall-, plastik- jt. pindade töötlemine abrasiivmaterjalidega. Enamikel juhtudel on lihvimine pindade lõplikuks viimistlusoperatsiooniks, millega saavutatakse suur täpsus ja pinnasiledus. Kõik, kes selle valdkonnaga tegelevad, on teadlikud sellest, et lihvimine on väga oluline operatsioon ja vajab hoolikalt läbimõeldud lahendust.

Kuid leidub ka arvamusi, et on olemas teatud kindlad standard lahendused, mis sobivad ja toimivad kõigile ühtemoodi. Tegelikult selliseid lahendusi ei ole olemas. Lihvimine vajab individuaalset lähenemist ja sõltub sellest, millist lõpptulemust soovitakse saada. Eeldatavad lahendused ei pruugi alati kõige lihtsamad olla.

Selleks, et olla kursis lihvimise uute materjalide ja võtetega, soovitame konsulteerida meie tehnilise nõustajaga. Käia temaga koos läbi oma lihvimisprotsessi lahenduskäik ja võib-olla teine lähenemisnurk sellele, võib teid viia veelgi parema lõpptulemuse juurde, mis muudab protsessi efektiivsemaks ja vähendab lihvmaterjalide kasutamise kulusid.

HÜVA NÕU