Awutek OY müüb kvaliteetseid uusi ja kontrollitud töökindlusega kasutatud seadmeid ning masinaid koos võimalikult mitmekülgse teenuste paketiga puidutöötlemisettevõtetele. Nende jaoks kõige olulisem on klientide rahulolu ja usaldus ning nad on kasvanud koos klientide vajadustega.

Praegused tingimused võimaldavad neil masinaid ja seadmeid ülespanna väljapanekutena juba töörežiimile, et kliendid saaksid koheselt parema arusaamise nende tööpõhimõtetest. Samas korraldatakse koolitusi ja seminare.

Seminar toimus 20. septembril 2016 ja oli mõeldud väikestele ning keskmise suurusega puidutootmise ettevõtetele, kelle jaoks on erinevate materjalide nagu puidu, puitlaastplaadi, MDF’i jms. töötlemine ja pinnaviimistlus osa argipäevast. Samas on neil pidev vajadus seadmete eriti kiire ümberreguleerimise järele, lähtuvalt detailide või väikesarjade tootmisest.

Seminari valdkondadeks koos tootmisnäidetega olid:

  • patenteeritud jätkamistehnika akende ja uste tootmises;

  • mööbliettevõtete CNC lahendused võrreldes traditsioonilistega;

  • uus ajastu lihvimises ja uued lahendused; CNC juhtivate lihvkeskuste arendus ja nende võimalused;

  • mikrolainetehnika eelised ukse ja aknatööstuste pinnaviimistluses võrreldes traditsiooniliste kuivatusviisidega.

Kõigi seminarist osavõtjate vahel toimus loosimine, kus peaauhinnaks oli Awutek OY hooldusteenuse pakett seadmetele. Täname korraldajaid seminari ja sellel osalemise võimaluse eest!

vaata Awuteki veebilehte