Tööstustarbijale, kellel on piisava tootlikkusega suruõhusüsteem kõigi lihvimisoperatsioonide teostamiseks alates jäme lihvimisest kuni peen lihvimiseni, soovitame suruõhu ekstsentriklihvmasinat Dynorbital Silver Supreme’d. Tegemist on suure võimsuse, kerge kaalu ja mugava kasutuse lihvmasinaga.

Selle Ameerikas toodetud lihvmasina puhul on mõeldud ennekõike kasutajale: komposiitmaterjalist talla hoob, randmetugi, mugav kummist käepide ja kiiruse reguleerimine, prefektselt balansseeritud lihvtald ja väike vibratsioon. Lihvitavad pinnad – puit, metall, plastik, kunst marmor – võivad olla nii viimistlemata kui viimistletud pinnad. Lihvmasinal on patenteeritud tald, millel on võimalik kasutada sõltumata augustusest kõiki lihvkettaid. Lihvmasinale on võimalik saada varuosi ja lihvmasina korpuse või kere purunemise korral kehtib eluaegne garantii.

Lihvmasina mudelid jagunevad võnke amplituudi ja tolmu äratõmbe järgi kolmeks: tsentraalse äratõmbega, äratõmme puudub või ise tekkiva äratõmbega. Sõltuvalt lihvmasina lisavarustuse komplekteeritusest, kuulub Dynorbital Silver Supreme hinnaklassi 260-300 EUR. Kuu toote allahindlus on 10%.

Kasutajad on rahul kauakestva ja mugava suruõhu ekstsentriklihvmasina Dynorbital Silver Supreme’ga!

KÜSI PAKKUMIST