Traditsioonilised lihvkettad on paber alusel lihvkettad, millel on lisaks veel Velcro kinnitussüsteem (minevikus kasutati ka PSA kinnitussüsteemi). Koos selle spetsiaalse kinnitussüsteemiga on nad praktilised, sest neid on kiire ja lihtne asendada.

Traditsioonilised lihvkettad C832S materjalist on saadaval Ø75 mm, Ø115 mm, Ø125 mm, Ø150 mm ja Ø200 mm. Need lihvkettad on latex paberil. Nende sideaineks on vaik üle vaigu, lihvteraks alumiinium oksiid pool avatud kattega ning lisaks on veel stearaadi kiht. Saada on karedused P40 – P800. Kareduste järjestuse paika panemisel, ärge kunagi jätke rohkem kui üks karedusaste vahele, näiteks karedusele P80 järgneb karedus P120.

Traditsioonilised lihvkettad C832S on ilma aukudeta või järgmiste akude asetusega:

aukudeasetus

Traditsiooniliste C832S materjalist lihvketaste hinnad algavad alates 0.17 EUR. Kuutootena kehtib kõigile traditsioonilistele C832S materjalist lihvketastele allahindlus 10%.

Traditsioonilisi lihvkettaid kasutatakse ekstsentriklihvijates, millistel on sobiva tiheduse ja paksusega lihvtallad. Näiteks keskmise suurusega materjalivaru eemaldamiseks eelistage kõvemat lihvtalda, viimistluseks paksemat ja pehmemat lihvtalda. Kontrollige Velcro kinnitust piisavalt sageli ja kui see on kahjustatud, katki või nõrga kinnitusega, vahetage lihvketas välja.

KÜSI PAKKUMIST