Hakansson Sagblad AB Silco lintsaelindid on valmistatud kiirlõiketerasest, need on suure paindlikkuse, jõudluse ja ökonoomse lõikamisega. Need sobivad lõikamaks ennekõike puitu, aga ka alumiiniumi, messingut, vaske, pliid, tsinki, grafiiti, klaaskiudu, plastikut ja muid värvilisi metalle.

Silco Hobby on ekstra õhuke ja painduv lintsaelint puidu ja vineeri saagimiseks nendel lintsaepinkidel, milledel on väikese läbimõõduga lindirattad. Silco Hobby lintsaelinte valmistatakse erineva laiuse ja hammastusega. Hambad on karastatud ja hammaste asetuse tüüp on RS. Seda tüüpi hammastusega on üks hammas räsatud paremale, järgmine vasakule ja kolmas on sirge.

Silco Hobby spetsifikatsioon:

MM (laius x paksus) 4 6 14 TOLL (laius x paksus)
   6 x 0.36 1/4 x .014
10 x 0.36 3/8 x .014
16 x 0.36 5/8 x .014

⊕ Positiivne hammastus

Kuu tootena pakume Silco Hobby lintsaelinte puidu saagimiseks vastavalt soovitud lintsaelindi laiusele ja hammastusele. Sõltuvalt laiusest on lintsaelindi hind alates 1.73 EUR jooksev meeter. Kuu toote allahindlus on 10%.

Hakansson Sagblad AB lintsaelindid hoiavad turul liidripositsiooni, sest need on valmistatud vastavalt rangetele kvaliteedistandarditele kasutades ainult parimat toorainet. Hakansson Sagblad AB  – vastupidavam, kiirem lõige ja kauakestvam!

KÜSI PAKKUMIST
Silco