Morakniv Adventure on selline ainulaadne seiklus, mis liidab kokku kolm valdkonda: oskused, käsitöö ja välitingimused. Morakniv Adventurel osalejad veedavad koos looduses 4 päeva, kus Morakniv’i saadikud õpetavad neile uusi oskusi välitingimustes ellujäämiseks.

Nelja päeva jooksul kogetakse midagi ebatavalist sügavates Mora metsades, Rootsis. Morakniv Adventure on avatud kõigile soovijatele alates 18 eluaastast ja olenemata välistingimustes toime tulemise kogemustest. Soovitav oleks vaid mõningane füüsiline vorm, parimad jalanõud ning ilmastikukindel riietus.

Morakniv Adventure algab eksklusiivse ekskursiooniga Morakniv’i tehases. Seejärel siirdutakse baaslaagrisse. Seal tegelik seiklus algabki. Järgnevatel päevadel on võimalik osaleda erinevates workshoppides ja muudes tegevustes, milliseid viivad läbi Morakniv’i saadikud. Workshoppides õpetatakse kõike alates puidu nikerdustest kuni muude vajalike oskusteni looduses viibijatele. Kaasa tuleb võtta oma kalapüügivahendid, telk koos ööbimisvarustusega ja isiklikud tarbed. Söögid ja joogid, samuti noad, mis on vajalikud workshoppides ja muudes tegevustes osalemiseks on seikluse hinna sees. Seiklus algab ja lõpeb Moras. Seega tuleb endal katta kohalejõudmise kulud Morasse ja tagasi koju. Morakniv Adventure laagrisse tullakse kokku üle maailma.

Morakniv Adventure on eelkõige käsitöö ja ellujäämise oskuste jagamine välitingimustes. Jälgige infot Morakniv’i koduleheküljel  Morakniv Adventure 2020 toimumise kohta.

HÜVA NÕU