Hultaforsi talmeeter 3m on märkemõõdulint. Valge kulumiskindel teraslint on põrutuskindlas ABS-plastist korpuses. Kombineeritud märke- ja mõõteservad võimaldavad mõõta sise- ja välismõõtmeid, diagonaale ning neid märkida. Talmeetri mõõdulindi teisel küljel asuv mõõteskaala võimaldab diameetrit mõõta. Mõõdulindil on ka sirkli funktsioon, mis muudab selle heaks abivahendiks ümarate kaarte märgistamisel. Lihtsa liigutusega väljalükatav lisa mõõtekeel on sisemõõtmiste lihtsustamiseks. Normaalasendis on mõõtelint alati lukustatud.

Hultaforsi talmeeter 3m on millimeeterskaalaga, mõõdulindi laiusega 16 mm. Talmeeter kuulub mõõdulintide II täpsusklassi. Mõõdulintide täpsusklasside kohta loe täpsemalt meie blogipostitusest: Kui täpsed on ikkagi mõõdulindid? (avaldatud 30.07.2017). Diameetriskaalaga on võimalik mõõta kuni 0,92 meetrilist ümbermõõtu. Mõõtelint ja lisa mõõtekeel on saadaval ka varuosadena.

Talmeetri omadused:

  • sisemine ja välimine mõõtmine koos märkimisega
  • diameetri mõõtmise skaala asub mõõdulindi tagaküljel
  • sirklifunktsioon ümarate kaarte märkimiseks
  • mõõdulint on normaalasendis alati lukustatud
  • lisa mõõtekeelt on kerge sisse-välja lükata

Lisaks talmeeter 3m’ile on valikus ka talmeeter 3 m VP, mis on spetsiaalselt väljatöötatud tööks kuumade pindade või ventilatsioonitorudega. VP erinevus seisneb selles, et diameetri mõõtmise skaala asub koos millimeeter skaalaga mõõdulindi esiküljel. Talmeeter 3m ja talmeeter 3m VP hind on 23.00 EUR. Kuutootele kehtib allahindlus 10%.

KÜSI PAKKUMIST
talmeter3mVP