Kõigile, profi või kodu peakokkadele, kelle jaoks toiduvalmistamise juures peab kõik olema täiuslik – nii tooraine, köögiriistad kui serveering, soovitame Morakniv AB kokanugade komplekti sarjast Classic 1891. Tegemist on eksklusiivse ja täiusliku kokanugade sarjaga, mis moodustavad olulise osa Sinu köögielust.

Oluline on tunne, et nuga sobib mugavalt Sinu kätte, oluline on käepideme kaal, samuti tera liikumise tunnetamine lõikelaual. Nende pisidetailide tulemusena on toiduvalmistamine palju lihtsam ja lõbusam, sest Sul on eriline tunne ja parimad vahendid.

Kokanugade komplekti Classic 1891 kuuluvad: kokanuga tera pikkusega 22 cm, leivanuga tera pikkusega 24 cm ja koorimisnuga tera pikkusega 8 cm. Kokanugade sarja toodetel on klassikaline puidust punane või must käepide. Kokanugade komplekt Classic 1891 kuulub hinnaklassi 200-220 EUR. Kuu toote allahindlus on 10%.

Samas kokanugade Classic 1891 sarjas on veel saadaval järgmised tooted: fileerimisnuga tera pikkusega 18 cm, praktiline nuga tera pikkusega 12 cm, steiginoad tera pikkustega 12 ja 10 cm, liha kahvel ja terituspulk. Kokanugade sari Classic 1891 on arenenud ja täiustunud koostöös Rootsi tippkoka Johan Jureskog’iga.

Morakniv’i kokanoad on alati koos Sinuga igapäevast sööki tehes või erilistel puhkudel ja nad aitavad Sul saada parimaks oma kutsealal!

KÜSI PAKKUMIST