Chevron lint on aluslint, mida kasutatakse laia lihvlindiga lihvmasinates, et pehmendada kontakti lihvlindi ja lihvtalla vahel. Chevron lindi kasutamine koos lihvlindiga annab hea lõpptulemuse. Chevron lindid on saadaval kas:

  • vildi ribadega riide alusel või antistaatilisel kummi alusel
  • grafiidi ribadega riide alusel

Standard Chevron lint on riidealusel kas V kujuliselt või diagonaalselt vildiga tihendatud aluslint, kus vildi ribade laius on 20 mm ja vahesamm 20 mm. Vildi ribade suurus, tihedus ja asukoht mõjutavad lihvimise lõpptulemust. Näiteks, kui vildi ribad on pehmed ja laiemad, parandavad need viimistluse lõpptulemust. Kui vildi ribad on tugevad ja suurema vahega üksteisest, parandavad need kalibreerimise lõpptulemust. Grafiidi ribadega riide alusel chevron aluslinte kasutatakse suure karedusega lihvlintide puhul, mis on ette nähtud spoonitud puidu või paneelide lihvimiseks. Kasutage alati lihvmasinas kõige paremini sobituvat chevron linti. Kontrollige chevron lindi ribade seisundit, sest ribad kuluvad, kahjustuvad ja vananevad ajas, mis oluliselt halvendavad töö tegemise tulemust. Vältige chevron lintide kasutamist teravate nurkade vastu, et ära hoida vildi või grafiidi ribade kahjustusi. Standard Chevron lintide mõõtude tabel:

Chevron lindi laius (mm) Omadused
120 riide alusel kõvad 3,5 mm paksusega vildi ribad
135/140 riide alusel 3,5 mm või 5,5 mm paksusega vildi ribad
135/140 riide alusel kõvad 3,5 mm paksusega vildi ribad
150/160 riide alusel 3,5 mm või 5,5 mm paksusega vildi ribad
150/160 riide alusel kõvad 3,5 mm paksusega vildi ribad

Üldjuhul valmistatakse Chevron lindid vastavalt kliendi tellimustele soovitud mõõtmetes ja alusmaterjalil. Chevron lintide hinnad algavad alates 71.00 EUR/jooksev meeter. Kuutootena kehtib kõikidele tellitud Chevron lintidele allahindlus 10%.

KÜSI PAKKUMIST
chevronbelt