Iga kahe aasta tagant kohtuvad Inglismaal Birminghamis NEC (Nat Exhibition Centre) messikeskuses puidutööstuse ettevõtted, et osaleda Joinery & Furniture Manufacturing Show’l. Ja nii juba üle 40 aasta. Üritus on mõeldud selle tööstusharu kõigi suurustega tootjate jaoks, et kogeda uusimate masinate, tarvikute ja materjalide „lives“ tutvustamist. Külastasime seda  näitust meiegi, sest aeg on muutusteks küps kõigi s.h. ka meie jaoks.

Miks külastada näitust W Exhibition and Elements? Üle 200 puidutööstuse ettevõtte tutvustavad sellel näitusel oma tooteid. See on parim võimalus Inglismaal näha kõike seda kompaktselt ühe katuse all. Seal on võimalik tooteid puudutada, tunda ja kogeda, vestelda ekspertidega ja saada personaalseid demonstratsioone. Sealt on võimalik leida tooteid ja lahendusi, mis võivad  muuta Teie ettevõtet.

W Exhibition and Elements 2018 osalejate hulgas olid ka kaks meie koostööpartnerit Inglismaalt: Unosand UK Ltd. ja Gibbs Sandtech Ltd. Unosand UK Ltd. eesmärgiks oli näitusel anda nõu kõiksugustel lihvimisteemadel nagu kuidas vanandada puitu nii, et see näeks välja nagu vintage või kuidas lihvida profiile minimaalse pingutusega.

Loodame, et näituse külastajad nautisid oma seal veedetud aega nagu meiegi. Me täname Unosand UK Ltd. näituse W Exhibition and Elements 2018   külastamise võimaluse eest!

WExhibition1
WExhibition2
TUNNE HUVI