Awutek OY müüb kvaliteetseid uusi ja kontrollitud töökindlusega kasutatud seadmeid ning masinaid koos võimalikult mitmekülgse teenuste paketiga puidutöötlemisettevõtetele. Nende jaoks kõige olulisem on klientide rahulolu ja usaldus ning nad on kasvanud koos klientide vajadustega. Praegused tingimused võimaldavad neil masinaid ja seadmeid ülespanna väljapanekutena juba töörežiimile, et kliendid saaksid koheselt parema arusaamise nende tööpõhimõtetest. Samas korraldatakse koolitusi ja seminare.

Tööstusrobotite teemaline seminar toimus 18. septembril 2018 ja oli mõeldud väikestele, keskmistele ja suurtööstusettevõtetele robotlahenduste tutvustamiseks mööbli-, ukse- ja aknatööstuse jm. puidutööstuse tarbeks.

Seminari valdkondadeks olid:

 tööstusrobotite kasutusvõimalused ja viimased uudised; kokkuvõtte puidutööstuses kasutatavatest robotidest tegi firma Bacci Automation s.r.l. esindaja seal toodetud ja tarnitud toodete baasil; ülevaate oma kogemustest tegi ka Bacci robottööpingi kasutaja;

 Superfici Elmag S.p.A. värvimisrobotidest – moodsa pihustusroboti omadused väikeste ja suurte seeriate puhul;

 toodete demod;

Kõigi seminarist osavõtjate vahel toimus loosimine, kus peaauhinnaks oli akutrell. Täname korraldajaid seminari ja sellel osalemise võimaluse eest!

TUNNE HUVI