Tegemist on kahe Rootsi kõige tuntuma rahvusliku sümboli koos esitatava komplektiga kuhu kuuluvad: Morakniv AB puunikerdusnuga №120 ja punase puuhobuse (Dala horse) toorik.

Väga tähtis asi puunikeruse juures on terav nuga. Seda pole võimalik vältida, sest puunikerdus on loominguline protsess ja see võib muutuda ärritavaks ja isegi ohtlikuks kui nikerdusnuga on nüri. Parima loomingulise tulemuse kindlustab tõeliselt terav nikerdusnuga.

Morakniv AB nikerdusnoad on tuntud oma kvaliteedi ja täpsuse poolest ning hinnatud tervete käsitöö põlvkondade poolt.

Puunikerdusnoal №120 on õhuke, kitsenev lamineeritud süsinikterasest tera paksusega kuni 2,7 mm ja pikkusega 60 mm (noa kogupikkus 165 mm). Lamineeritud süsinikteras kindlustab tera kõvaduse ja serva parema vastupidavuse. Puunikerdusnoal №120 on õlitatud kasepuidust käepide. Selle keerukujulise käepidemaga on meeldiv töötada ja see kindlustab tööprotsessis õige tunnetuse. Noaga on kaasas polümeerist kaitse.

Puunikerduskomplekt kuulub hinnaklassi 33,00 EUR. Kuu toote allahindlus on 10%.

Lisaks puunikerdusnoale №120 on Morakniv AB valikus veel mitu erinevat puutöö ja puunikerdusnuga, samuti mitu erinavat lusikanuga.

Kui Sa oled käsitööhuviline puutöö valdkonnas, siis Morakniv AB on osa Sinu käsitööst. Samuti on see puunikerduskomplekt vägagi sobiv kingitus, et noorukites äratada huvi puutöö vastu, mis praktiliselt on hääbumas.

Olgu tegemist mistahes Morakniv AB noaga – nad on alati nähtaval nagu on olnud juba sajandeid.

KÜSI PAKKUMIST
knife163
knife106