Morakniv on olnud osa Rootsi käsitöötraditsioonidest alates aastast 1891. Rootsis, Moras valmistatud noast on saanud üks Rootsi sümboleid ja kindel kaubamärk. Üle 125 aasta on Moras toodetud erinevaid nuge: käsitöölistele, kokkadele, looduses viibijatele, töömeestele, liha- ja kala töötlejatele, hoburautajatele jt. Mora nuga on alati valminud Moras ja iga nuga, mis tehasest väljastatakse, hoiab traditsioone ja teadmisi, mis on aastate jooksul omandatud.

Morahistory

Mora noad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Vastupidav teras on karastatud salajasel protsessil. Noa tera on lihvitud nii, et see püsib teravana eriti pika aja vältel. Noa tera teravus, tugevus ja painduvus on kohandatud iga noa puhul eraldi vastavalt eesmärgile. Lisaks neile omadustele on veel ergonoomiline käepide, tasakaal ja tunne, jõud ja täpsus need omadused, mis muudavad Mora noa Sinu loomulikuks kaaslaseks, kuhu iganes Sa ka ei läheks.

Mora noad toodetakse kasutades käsitööliste oskusi ja kaasaegset tehnoloogiat. Disain, materjalid ja meetodid on pidevalt täiustunud. Kuid lõpptulemusena on Mora nuga ainulaadsete omadustega universaalne tööriist. Seepärast on ka Morakniv alati osa Sinust – eile, täna ja homme.

Kes kord on ostnud Mora noa – see ostab jälle!

Morafactory2
HÜVA NÕU