Hultafors on juhtiv kaubamärk, milline pakub usaldusväärseid käsitööriistu juba üle 130 aasta. Hultafors’i käsitööriistad on funktsionaalsed, töökindlad ja täpsed. Lisaks väärib mainimist, et Hultafors’i käsitööriistad kannatavad karme töövõtteid, on vastupidavad ja ergonoomilised.

HFaxeHB KY-1,6

Viskekirves HB KY-1,6

Kaal: 2280 gr, kirvevars: ameerika hickory puu, kirvevarre pikkus: 760 mm. Kirves on teritatud, poleeritud ja kasutusvalmis. Kirvetera on kaitstud nahast ümbrisega.

Hind: 160,00 EUR (hind koos KM’ga)

Lõhkumiskirves SLY 141-2,5 RA

Kaal: 2500 gr, kirvevars: ameerika hickory puu, kirvevarre pikkus: 800 mm. Kirves on teritatud, poleeritud ja kasutusvalmis.

Hind: 60,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFwreckingbar109 SB

Reguleeritav sõrgkang 109 SB-26

Kaal: 1700 gr, pikkus: 660 mm. Reguleeritav 9 erinevasse asendisse. Valmistatud kaheksakandilisest täiskarastatud terasest, peenlihvitud, poleeritud, punase värvusega.

Hind: 74,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFchiselEDC

Peitel EDC 12 mm

Täiuslikult teritatud süsinikterasest tera on laiusega 12 mm. Korrosioonikaitse on elektrostaatilise kihiga (EPD). Peitli  kogupikkus on 232 mm ja sellel on vastupidav käepide.

Hind: 12,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFknifeBKZ-18

Murtava teraga nuga BK-Z18

Ergonoomilise kujuga tsingisulamist korpusega murtava teraga nuga. Kipsplaadi saab ühe lõikega läbi lõigata. Pikk teratugi väldib tera murdumist töö käigus. Nupu abil ühe käega lihtsalt väljalükatav ja kindlalt lukustatav lõiketera. Tera laius 18 mm, pikkus 180 mm.

Hind: 14,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFhammerEL

Elektrikuhaamer EL

Kaal: 550 gr., U-kujuline haamri pea, sirge sõrg ja ergonoomiline käepide.

Hind: 52,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFknifeELK

Elektrikunuga ELK (paremakäelistele)

Noa tera on 1,5 mm paksusest süsinikterasest, karastatud. Tera pikkus 33 mm, noa kogupikkus 158 mm. Noa käepide ja noatupp on vastupidavast plastikust. Noatuppe on võimalik kinnitada vöörihma või tööriiete külge. Tera teritus ja käepideme kuju sobivad kaablite koorimiseks.

Hind: 5,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFknifeHVK

Universaalne töönuga HVK

Noa tera on 2,5 mm paksusest süsinikterasest, karastatud. Tera pikkus 93 mm, noa kogupikkus 208 mm. Noa käepide ja noatupp on vastupidavast plastikust. Noatuppe on võimalik kinnitada vöörihma või tööriiete külge. Lõiketera on teritatud mitmes etapis, viimasena on kasutatud nahkketast.

Hind: 5,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFknifeMK

Maalrinuga MK

Noa tera on 2,5 mm paksusest süsinikterasest, karastatud. Tera pikkus 93 mm, noa kogupikkus 208 mm. Noa käepide ja noatupp on vastupidavast plastikust. Noatuppe on võimalik kinnitada vöörihma või tööriiete külge. Lõiketera küljes on kruvikeeraja ja värvipurgiavaja.

Hind: 6,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFknifeRFR

Universaalne töönuga RFR

Noa tera on 2,5 mm paksusest roostevabast terasest, karastatud. Tera pikkus 93 mm, noa kogupikkus 208 mm. Noa käepide ja noatupp on vastupidavast plastikust. Noatuppe on võimalik kinnitada vöörihma või tööriiete külge. Lõiketera on teritatud mitmes etapis, viimasena on kasutatud nahkketast.

Hind: 7,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFknifeGK

Ehitusnuga GK

Noa tera on 3,0 mm paksusest süsinikterasest, karastatud. Tera pikkus 94 mm, noa kogupikkus 222 mm. Noa käepide ja noatupp on vastupidavast plastikust. Noatuppe on võimalik kinnitada vöörihma või tööriiete külge. Lõiketera on teritatud mitmes etapis, viimasena on kasutatud nahkketast. Paksema ja kulumiskindlama teraga nuga on mõeldud raskemateks töödeks.

Hind: 8,00 EUR (hind koos KM’ga)

HFknifeVVS

San.tehniku töönuga VVS

Noa tera on 2,5 mm paksusest süsinikterasest, karastatud. Tera pikkus 93 mm, noa kogupikkus 208 mm. Noa käepide ja noatupp on vastupidavast plastikust. Noatuppe on võimalik kinnitada vöörihma või tööriiete külge. Lõiketera on teritatud mitmes etapis, viimasena on kasutatud nahkketast. Nuga, millel teral on viil ebatasasuste viilimiseks.

Hind: 9,00 EUR (hind koos KM’ga)

Elektriku tööriistade (haamer EL ja nuga ELK) komplekti hind on 54,00 EUR. Kuus nuga kokku (elektrikunuga ELK, universaalne töönuga HVK,  maalrinuga MK, universaalne töönuga RFR, ehitusnuga GK, san.tehniku nuga VVS) komplektis on hinnaga 38,00 EUR.

TELLI TOODE