Kõigile oskustöölistele, kelle jaoks on olulised mõõtmise täpsus, suurepärane ergonoomia, nutikad omadused ja kindel korpus, soovitame Hultafors AB I täpsusklassi PR seeria mõõdulinte. Ergonoomilise mõõdulindiga töötades on oluline, kui hästi see sobib Sinu käega. Ergonoomilse mõõdulindiga töötades on tunne palju parem ja töö lausa lendab käes…

Hultafors AB PR seeria mõõdulindid on kulumiskindlast terasest kollased mati polüesterlakiga kaetud mõõdulindid. Skaala on ühel küljel meetermõõdustikus ja on mõõdulindile kantud täpse tindipritstehnoloogiaga. Korpus on valmistatud ABS plastikust, millel on kummiga kaetud nupp ja piduriklots. Korpuse alakülg on sirge, et teostada sisemõõtmisi. Tõmmates linti, lint jookseb sujuvalt ja vaikselt, libiseb tagasi. Piduriklots peatab lindi liikumise koheselt, et saada võimalikult täpne mõõtmistulemus. Kerimismehhanism on löögisummutiga ja lukustusseadmega. Liikuv otsahaak tähendab seda, et skaala algus langeb kokku otsahaagi siseküljega, kui teostatakse välismõõtmist või otsahaagi välispinnaga kui teostatakse sisemõõtmist. Kõrgel töötamiseks on mõõdulint varustatud turvanööri kinnitamiseks metallaasaga ja rihmale kinnitamiseks kinnitusklambriga.

PR seeria mõõdulindid on kolme erineva pikkusega:

MUDEL PIKKUS LAIUS TÄPSUSKLASS SKAALA KAAL HIND
PR 3M 3 m 19 mm I mm 0,154 kg 23.00
PR 5M 5 m 19 mm I mm 0,23 kg 28.00
PR 8M 8 m 25 mm I mm 0,466 kg 53.00

Kuu toote allahindlus on 10%.

Kasutades PR seeria mõõdulinte saate Te täiesti uue mõõdupuu usaldusväärseks täpsuseks ja kasutusmugavuseks. Ning lõpuks on Teil olemas tööriist mistahaes väljakutseks!

EUclassI
mmscale
polyestersteel
ergonomical
KÜSI PAKKUMIST